Indiana

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Indiana parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Indiana

Jei norite nusipirkti turtą pardavimui turtingoje vietoje, bet ir ramioje šalyje, turite pasirinkti Indiana. Indiana, žinoma kaip „Hoosier“ valstija, auga palankiau nei daugelis kitų JAV valstybių. Indiana valstija yra netoli Mičigano ežero. Tiesą sakant, ji taip pat ribojasi su Mičiganu, Ohaju, Kentukiu ir Ilinoju.

Indiana yra 17-oji didžiausia gyventojų dalis ir 38 vietovė. Valstybėje yra keli didmiesčių miestai, kuriuose gyvena 100 000 ar daugiau gyventojų, ir daug mažesnių miestų.

Dėl Indijos pramonės pertekliaus, nedarbo lygis yra gana žemas. Indiana nedarbas 2018 m. Kovo mėn. Buvo 3,2%, ty beveik visas procentinis taškas žemiau šalies vidurkio. Atsižvelgiant į dabartinę nacionalinę tendenciją, Indiana nedarbo lygis mažėja, o tai reiškia, kad yra naujų darbo vietų.

Indiana ekonomika yra labai sveika, palyginti su likusia tauta. Kasmet gerėja ir skirtumas tarp 2017 ir 2018 m. Yra minimalus.

Palūkanų normos, nors ir šiek tiek augančios, vis dar yra patrauklios ir skatina Indiana parduodamo turto rinką, taip pat ir nuosavybės nuosavybę. 2018 m. Indiana parduodamo nekilnojamojo turto paklausa, ypač vienos šeimos namai, toliau augs, kaip ir 2016 m. Ir 2017 m.

Tačiau ne visos rožės ateina į naujus Indiana namus.

Užimtumo augimas ir žemos palūkanų normos sukuria sparčiai besikeičiančią būsto rinką, o kai kuriose didelės paklausos vietovėse statybininkai stengiasi suteikti pakankamai nepriklausomų namų už prieinamą kainą, kad patenkintų sveikos ekonomikos poreikius.

NAR (Nacionalinė Nekilnojamojo turto asociacija) praneša, kad tiek naujų namų pardavimų, tiek esamų namų pardavimų skaičius padidės daugiau nei 2016 m. Ir 2017 m. Esamas namų pardavimų rodiklis padidės 6,9% per 2017 m. Šių metų šeimos namų pardavimai padidės 17,1%.

Karmelio niša, Indiana, yra viena iš geriausių vietų gyventi ir pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Indiana. Karmelis yra apie 86 tūkst. Miestas, o artimiausias didmiesčio miestas yra Indianapolis.

Miestas gavo puikių reitingų viešosioms mokykloms, būstui, šeimai, darbui, nusikaltimams, saugumui, sveikatai ir fiziniam tinkamumui.

Karmelyje yra labai sveika nekilnojamojo turto rinka, ir paprastai ji neapima kai kurių nedidelių problemų, kurias didmiesčių būsto rinka, kaip ir Indianapolis, patirs kaip pernelyg brangų apgyvendinimą ir nedidelį pasiūlą.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 26489

Parduoda 4 miegamieji, Indiana, Lake County, Gary, 716 Tyler Street Gary, IN 46402, USA

70,878.00EUR
Parduoda
4 miegamieji

159.61 m²
Didelis 2 aukštų namo su 4 miegamieji, 2 vonios kambariai ir potencialo toną. Uždaryti autostradose, bažnyčių, bei medicinos įstaigose. (Reikia renova...
Cod. 9364

Parduoda Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas, Indiana, Adams County, Indianapolis, 3437 N Tacoma Ave

22,149.38EUR
Parduoda
Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas

20000 m²
2 istorija namo su rūsiu nepateikiama. 1,5 vonios kambariai.
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB